Na koszt OC sprawcy

Uczestniczenie w stłuczce, czy też w wypadku jest stresującym przeżyciem dla zarówno kierowcy, jak i jego pasażerów. Zwłaszcza jeżeli pojazd zostanie w wyniku tego zdarzenia na tyle uszkodzony, że należy go niezwłocznie oddać do warsztatu. Poszkodowani, którzy nadal potrzebują pojazdu do wypełniania codziennych obowiązków, a nie chcą korzystać z busów, czy też tramwajów, muszą szukać innych rozwiązań. Coraz częściej decydują się na wynajem aut.

Niewiele osób zdaje sobie sprawę, że może wynająć samochód na koszt polisy OC sprawcy całego zdarzenia. Jednak ubezpieczyciel nie przekazuje pieniędzy na wypożyczenie auta. Zamiast tego dopiero zwraca je po dokonaniu tej czynności. Posiadamy idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na zapłatę za pojazd i oczekiwanie na zwrot pieniędzy później.

Wypożyczalnia samochodów

G 100 RENT to wypożyczalnia aut, wspierająca poszkodowanych, którzy z różnych powodów nie są w stanie uzyskać samochodu zastępczego we własnym zakresie. Nie tylko przygotowujemy oraz wypełniamy wszystkie formalności, ale i umożliwiamy dokonanie zapłaty już po uzyskaniu zwrotu od zakładu ubezpieczeniowego sprawcy. Nasze ceny są na tyle atrakcyjne, że nie należy się obawiać o odmowę ze strony ubezpieczyciela.

Oferujemy wynajem samochodów, które są zarówno bezpieczne, jak i komfortowe. Przeprowadzane regularnie przeglądy techniczne aut oraz busów utrzymują nasze pojazdy w idealnym stanie na cały okres ich wypożyczenia. By skorzystać z naszych usług wymagane jest tylko okazanie niezbędnych dokumentów dotyczących danych poszkodowanego oraz sprawcy, a także notatkę policyjną lub innego rodzaju dowód wypadku. Niezbędne również będzie okazanie numeru zgłoszonej szkody.

Następnie wypełnimy razem niezbędną dokumentację oraz dostarczymy wybrany samochód pod wskazany wcześniej adres w Białymstoku, czy też w okolicach. Z auta można korzystać, aż do momentu, gdy warsztat naprawi pojazd powypadkowy.

G 100 RENT to również wypożyczalnia busów. Umożliwiamy korzystanie z nich nawet przez ponad 3 miesiące. Nasz wynajem busów jest dostępny zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i również biznesowych.