Nasz oddział firmy w Gdańsku działa mobilnie, samochody wydajemy:

Lotnisko
Juliusza Słowackiego 200
80-298 Gdańsk

Dowrzec Główny PKP
Podwale Grodzkie 1
80-895 Gdańsk

Dworzec PKS Gdańsk
3 Maja 12
80-802 Gdańsk

Pod powyższymi adresami auta wydajemy po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.

Istnieje możliwość dowozu auta pod adres wskazany przez klienta.

Zapraszamy do skorzystania z oferty mobilnych oddziałów naszej firmy, które wydają pojazdy w dogodnych lokalizacjach w Gdańsku – na lotnisku, dworcu głównym PKP oraz dworcu PKS. Dzięki tym lokalizacjom obsługujemy Klientów oczekujących sprawnego poruszania się po Trójmieście, a dzięki elastyczności w realizowaniu zleceń, jesteśmy w stanie podstawić pojazd tam, gdzie będziecie sobie Państwo tego życzyli. Nasza wypożyczalnia to duże doświadczenie i nowoczesne pojazdy, dzięki którym realizujemy zlecenia w pełni profesjonalnie.

Wynajmowane busy i auta są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta – niezależnie od tego czy zależy Państwu na pojemnym Vanie, rodzinnym samochodzie, czy też mobilnym, niewielkim aucie doskonale radzącym sobie w mieście – w naszej ofercie z pewnością znajdziecie coś dla siebie. G 100 RENT to wypożyczalnia samochodów, w której za cel obraliśmy sobie satysfakcję każdego Klienta, dlatego nasze pojazdy są w pełni sprawne, bezpieczne i zapewniają maksymalny komfort na drodze. Oferujemy wynajem na jeden dzień, a także dłuższy okres zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych, zapewniając możliwość podstawienia pojazdu we wskazane miejsce.

Nasza wypożyczalnia samochodów to oferta w pełni indywidualnie dostosowana do każdego Klienta. Na życzenie proponujemy także wynajem fotelika i nawigacji, umożliwiamy wyjazd naszym autem za granicę, a do Państwa dyspozycji jesteśmy każdego dnia i bez względu na porę. Zapraszamy do Gdańska i owocnej współpracy!