Nasz oddział firmy w Olsztynie działa mobilnie, samochody wydajemy:

Dworzec PKP Olsztyn
Plac Konstytucji 3 Maja 1
11-041 Olsztyn

Dworzec PKS Olsztyn
Plac Konstytucji 3 maja 2a
11-041 Olsztyn

Pod powyższymi adresami auta wydajemy po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.

Istnieje możliwość dowozu auta pod adres wskazany przez klienta.

Zapraszamy do wypożyczania aut w olsztyńskim oddziale naszej firmy, który oferuje wynajem w doskonałej lokalizacji – tuż przy dworcu PKP. Stąd bardzo łatwo dotrzeć do innych dzielnic Olsztyna, a także centrum miasta – np. kierując się ulicą Partyzantów. Dzięki temu nasze pojazdy są do dyspozycji przyjezdnych, którzy szybką chcą dostać się w określone miejsce albo pragną zwiedzić Olsztyn komfortowo i sprawnie. Jesteśmy mobilni, dlatego też elastycznie podchodzimy do realizacji zleceń i obsługi Klientów, a swoje zadania wykonujemy w pełni profesjonalnie.

Nasza wypożyczalnia busów i samochodów w Olsztynie to auta sprawne techniczne, poddawane regularnym przeglądom i zadbane, dzięki którym zapewnicie sobie Państwo komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Oddajemy Państwu do dyspozycji różne typy pojazdów, w tym coupe, sedan, van, kombi czy hatchback cenionych marek, takich jak Audi, Peugeot, Volvo oraz Volkswagen. Aby móc skorzystać z któregoś z nich, wystarczy wcześniejszy kontakt telefoniczny i zarezerwowanie go w określony dzień – oferujemy zarówno krótko-, jak i długoterminowy wynajem dla Klientów indywidualnych oraz biznesowych. Na życzenie Klienta nasza wypożyczalnia samochodów jest do dyspozycji również w innych miejscach – podstawiamy pojazd tam, gdzie sobie tego Państwo życzycie.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy chętnie doradzą Państwu, który z dostępnych modeli aut wybrać i zaproponują taką ofertę, która będzie w stu procentach dopasowana do Waszych indywidualnych oczekiwań.