Nasz oddział firmy w Warszawie działa mobilnie, samochody wydajemy:

Lotnisko Chopina
Żwirki i Wigury 1
00-906 Warszawa

Lotnisko Modlin
Generała Wiktora Thommée 1a
05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Dworzec Centralny PKP
Aleje Jerozolimskie 54
00-024 Warszawa

Pod powyższymi adresami auta wydajemy po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie.

Istnieje możliwość dowozu auta pod adres wskazany przez klienta.

Zapraszamy do współpracy Klientów z Warszawy, a także osoby odwiedzające stolicę. Wydajemy auta na lotniskach Chopina i Modlin, zapewniając przylatującym dostęp do jednego z naszych pojazdów – niezależnie od pory. Jako wypożyczalnia samochodów, chcąca jak najlepiej dopasować się do potrzeb Klienta, zapewniamy również dowóz wybranego pojazdu pod wskazane miejsce – oczywiście po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z naszą firmą i odpowiednich ustaleniach.

W skład naszej floty pojazdów wchodzą busy i takie samochody, jak Audi A3 i A4, Peugeot 807 czy Volvo V40, które sprawdzą się niezależnie od potrzeb i wymagań Klientów. Poddawane są regularnym przeglądom, a ich stan jest doskonały, w związku z czym nie zawiodą w trasie i pozwolą na uzyskanie komfortu również w przypadku konieczności pokonania kilkuset kilometrów. Do dyspozycji Klientów nasza wypożyczalnia samochodów oddaje również foteliki dziecięce i nawigację GPS – pod wynajem w atrakcyjnych cenach. Spełniamy oczekiwania Klientów indywidualnych, chcących wynająć auto na kilka godzin, jak również biznesowych, potrzebujących wysokiej klasy pojazdu na wiele dni.

Naszą firmę wyróżniają atrakcyjne ceny wynajmu busów i samochodów oraz elastyczność w relacjach z Klientem – jesteśmy w stanie zaproponować takie rozwiązanie, które będzie dopasowane do Państwa indywidualnych potrzeb i spełni Wasze oczekiwanie w stu procentach. Zapraszamy do kontaktu i dialogu – nasza wypożyczalnia samochodów dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu, z całą pewnością spełni Państwa oczekiwania.