Wypożyczalnia G 100 Rent

Nasza wypożyczalnia samochodów świadczy szeroko pojętą usługę wynajmu samochodów w Białymstoku. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży oraz znajomości potrzeb naszych Klientów, jesteśmy w stanie zapewnić Państwa o niezawodności naszych samochodów i zagwarantować przyjemność z jazdy. Nasza oferta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak również biznesowych, którzy pragną zasilić swoją flotę pojazdów nowoczesnymi, doskonale wyposażonymi oraz w pełni sprawdzonymi pojazdami.

Jako wypożyczalnia samochodów oferujemy wynajem aut:

  • krótkoterminowy od 1 dnia,
  • długoterminowy powyżej 3 miesięcy,
  • długoterminowy z wykupem samochodu po zakończeniu umowy.

Działamy przede wszystkim w Białymstoku, jednak nawiązujemy współpracę również z Klientami spoza miasta – umożliwiamy podstawienie wybranego pojazdu w dowolne, wskazane przez Państwa miejsce. Spełniamy również dodatkowe wymagania Klientów, zapewniając dostęp do licznych udogodnień, takich jak wynajem samochodu bez limitu kilometrów, z dodatkowym wyposażeniem (fotelik dla dziecka lub nawigacja) czy też możliwość wyjazdu za granicę.

Nasze pojazdy

Dysponujemy rozbudowaną flotą pojazdów, oddając do Państwa dyspozycji pojazdy typu coupe, hatchback, sedan, van czy kombi od najlepszych producentów na rynku – Audi, Peugeot, Volkswagen i Volvo. Dla osób organizujących przewozy rodzinne czy firmowe, przygotowaliśmy również ofertę na wynajem busów. Wszystkie pojazdy są regularnie sprawdzane pod kątem sprawności i czyszczone, w związku z czym sprawdzają się na dalekich trasach i zapewniają komfort oraz bezpieczeństwo.

Jak rezerwować?

Rezerwacji dokonywać można za pośrednictwem naszej strony internetowej – wystarczy wybrać pojazd, określić terminy, a także zalogować się i podać wszelkie dane. Zachęcamy również do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy chętnie doradzą Państwu optymalne rozwiązanie i odpowiedzą na wszelkie pytania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu, również w święta!

Wszystkich Klientów zapraszamy do udanej współpracy z naszą wypożyczalnią.