Korzystając z naszych usług, możecie Państwo liczyć nie tylko na w pełni sprawne i komfortowe samochody osobowe, ale również busy, doskonale sprawdzające się do przewozu większych grup – np. członków rodziny albo pracowników. Regularnie rozwijając tę usługę, nasza białostocka firma dostosowuje ją do indywidualnych potrzeb Klientów i oferuje zarówno krótko- (minimum 8 godzin), jak i długoterminowy wynajem busów. Oczywiście im czas wypożyczenia jest dłuższy, tym cena naszej usługi jest niższa. Propozycja ta skierowana jest zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Dlaczego my?

Nasza wypożyczalnia busów w Białymstoku to przede wszystkim profesjonalizm w świadczeniu usług oraz wysokiej jakości pojazdy. Dostępne w ofercie modele, takie jak Volkswagen LT, to przede wszystkim duża ładowność i niezawodność. Dzięki regularnym przeglądom technicznym oraz czyszczeniu pojazdów, dają one maksimum komfortu oraz bezpieczeństwa na każdej trasie, pozwalając na realizowanie różnego rodzaju podróży – zarówno rodzinnych, jak i pracowniczych.

Naszym celem jest wychodzenie naprzeciw potrzebom Klientów i oferowanie im rozwiązań dopasowanych do indywidualnych oczekiwań. Dzięki temu możecie Państwo liczyć na korzystne warunki wynajmu busów, możliwość podstawienia pojazdu w dowolne miejsce w Białymstoku oraz zniesienie limitu kilometrów. Umożliwiamy także wyjazd za granicę, a na specjalne życzenie Klienta podstawiamy pojazd również poza granicami Białegostoku.

Współpraca z naszą wypożyczalnią busów to:

  • wynajem pojazdów w pełni sprawnych i komfortowych,
  • korzystne warunki współpracy zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również biznesowych,
  • możliwość skorzystania z dodatkowego wyposażenia – fotelika dla dziecka lub nawigacji,
  • możliwość wyjazdu naszymi busami poza granice Polski,
  • możliwość wynajmu długoterminowego dla firm – również powyżej 3 miesięcy.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – odpowiemy na każde pytanie i dostosujemy ofertę do Państwa potrzeb tak, aby spełniła ona wszelkie Wasze oczekiwania.