Elastyczność przede wszystkim

Jako doświadczona wypożyczalnia aut i busów, zdajemy sobie sprawę, że nie można stworzyć jednolitej oferty dostosowanej do wszystkich sytuacji. Dlatego też, do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny, by spełnić jego potrzeby oraz oczekiwania. Dzięki temu nasza oferta zawsze pozostaje elastyczna i korzystna. By zapewnić Państwu bezproblemowe oraz sprawne korzystanie z naszych usług określiliśmy poniżej najważniejsze kwestie dotyczące warunków wynajmu naszych samochodów oraz busów.

Warunki wynajmu pojazdu

Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje komfortowe oraz bezpieczne pojazdy. Jednak wymagamy okazania prawa jazdy, by potwierdzić posiadanie niezbędnych uprawnień. Oprócz tego, podczas korzystania z naszego samochodu, czy też busa, bardzo ważna jest gotowość do okazania wspomnianego prawa jazdy, dowodu osobistego, a także karty płatniczej. Pozwoli to uniknąć potencjalnych problemów podczas kontroli drogowych.

Elastyczność naszych usług jest również zauważalna w kwestiach pieniężnych. W zależności od potrzeb Klienta, przyjmujemy zapłatę przed wypożyczeniem auta lub po zakończeniu jego użytkowania. Można zapłacić zarówno kartą płatniczą, gotówką, a także przelewem. W przypadku sytuacji, gdy wynajem aut odbywa się na koszt polisy OC sprawcy, świadczymy nasze usługi w sposób bezgotówkowy.

Dla zachowania jak największego komfortu, umożliwiamy dokonanie wynajmu auta lub busa za pomocą naszej nowoczesnej strony internetowej. W ciągu kilku minut można wypełnić formularz online, nie musząc nigdzie dzwonić, czy też osobiście wybierać się do siedziby firmy. Na stronie należy określić datę wypożyczenia samochodu lub busa wraz z planowaną datą powrotu. Oczywiście, istnieje możliwość przedłużenia usługi, jednak tylko wtedy, gdy pojazd nie został już zarezerwowany przez kogoś innego. W takiej sytuacji zawsze proponujemy wypożyczenie innego samochodu.

Nasze auta na wynajem są objęte ubezpieczeniem OC oraz ubezpieczeniem następstw nieszczęśliwych wypadków. Za dodatkową opłatą do pakietu zostaje również dodane AC.