G 100 Rent to wypożyczalnia aut z Białegostoku, która w swojej ofercie posiada idealne rozwiązania dla wszystkich chcących dokonać wynajmu samochodu lub busa w dogodnych warunkach i w atrakcyjnej cenie. Firma spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów – zaczynając od aut wysokiej klasy i kończąc na cenach, które są jednymi z najlepszych, jakie spotkamy u firm działających w tej branży.

Oferujemy wynajem aut i busów za pomocą naszej strony internetowej. Wystarczy tylko wypełnić niezbędny formularz wybierając datę rozpoczęcia i zakończenia rezerwacji oraz wybrać preferowany model auta lub busa. Ponadto, wynajem pojazdów możliwy jest zarówno na krótki, jak i długi okres czasu.

Nasza wypożyczalnia samochodów i busów świadczy elastyczne usługi dla zarówno Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Odpowiednio dostosowujemy się do Państwa potrzeb, realizując również wynajem pojazdu na koszt polisy OC sprawcy po wypadku. Usługa ta realizowana jest w sposób bezgotówkowy, a z pojazdu można korzystać, aż do odzyskania z warsztatu swojego własnego.

Każdy z klientów może dokonać wyboru pomiędzy różnorodnymi modelami samochodów. Luksusowo wyposażone modele, takie jak Volvo S80, Opel Vectra czy Alfa Romeo 159 oferowane są w cenach porównywalnych do tych, jakich żądają inne firmy za pojazdy o normalnym standardzie.

Pojazdy podstawiane są zarówno na terenie Białegostoku, jak i w dowolnym miejscu w całym kraju. Oferowany wynajem samochodów to gwarancja bezpieczeństwa oraz komfortu. Wypożyczalnia zapewnia atrakcyjne warunki współpracy, a jeżeli pojawią się wątpliwości, czy też pytania dotyczące naszych usług, nasz wykwalifikowany zespół chętnie pomoże. Wystarczy do nas zadzwonić, napisać lub po prostu odwiedzić nas w naszej siedzibie.